Prowadzenie budowlanych Social Mediów zaczęłam pracując na  budowie wieżowca Varso Tower. 

Pokazywałam wówczas budowę od kulis, opisywałam technologię wykonywanych prac oraz ciekawostki branżowe.

 

Moje relacje pojawiały się na największych forach dotyczących budowy wieżowców w Polsce i była to genialna reklama dla tej inwestycji. 

 

Postanowiłam połączyć swoje dwie pasje jakimi są budownictwo oraz marketing i pomóc innym firmom w odnalezieniu swojego miejsca w świecie budowlanych Social Mediów.

 

Wszystkie moje usługi opierają się na Storytellingu - czyli sztuce marketingu narracyjnego, w której usługa lub produkt są jedynie tłem, a główną rolę odgrywa z życia wzięta historia.

 

Stąd nazwa mojej usługi - Storytelling Budowlany :)

Siłą moich opowieści budowlanych jest ich wiarygodność i autentyczność, czyli przedstawianie przez osobę będącą w branży budowlanej od kilkunastu lat.

Swoją wiedzę opieram na 13-letnim doświadczeniu zdobytym na największych budowach w Polsce, takich jak metro, drogi, wiadukty, estakady i wieżowce. 

Treści i publikacje jakie oferuję są pełne humoru oraz pozytywnej energii, ze mną nie można się nudzić!

Moje pomysły na treści budowlane często określane są najbardziej kreatywnymi w sieci przez moich obserwatorów. Gwarantuję oryginalne i twórcze podejście do projektu.

Dlaczego warto podjąć ze 
mną współpracę?

Skąd pomysł na Storytelling Budowlany?

Zajrzyj na mój budowlany Instagram

Zajrzyj do mojej oferty

Stwórzmy coś razem!

by @pani_kierowniczko

Storytelling Budowlany

Energia

Kreatywność

Budownictwo i marketing to nie tylko praca, ale i moja pasja ...

W swoim zawodowym portfolio posiadam budowy wiaduktów, estakad, dróg, metra, budynków biurowych i wysokościowych, w tym najwyższy wieżowiec w Uni Europejskiej Varso Tower.

 

Zapraszam na moje branżowe konto na Instagramie @pani_kierowniczko, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, zarażam pasją do budownictwa i pokazuję od kulis pracę kobiety na budowie.

Cześć!

Nazywam się Magdalena Różycka i jestem Inżynierem Budownictwa  oraz twórcą treści na Social Media dla branży budowlanej.

 

Ukończyłam Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, moja specjalność to Konstrukcje Budowlano - Inżynierskie.

Z branżą budowlaną jestem związana od 13 lat, a od 10 lat posiadam Uprawnienia Budowlane Wykonawcze w Specjalności Konstrukcyjno-Budowlanej.

Wiarygodność

Doświadczenie

Dołącz do mnie:

by @pani_kierowniczko

Kontakt:

+48 787 971 722

kontakt@storytellingbudowlany.pl

Storytelling Budowlany